SHOP CANNABIS

Home > All Products > Cannabis Flower, Dried Flower > Dante's Inferno #8 by The Oz Store
ListList View
FiltersFilters

Dried Flower

2 of 929 products
Arrow Left
 
Arrow Right
FiltersSorted by Relevance for ON Zone

Dante's Inferno #8 by The Oz Store

Dante's Inferno #8 (Dried Flower) by The Oz Store
Dante's Inferno #8 (Dried Flower) by The Oz Store
Selected
stock image for illustration purposes
ePS  8/10
Indica
NEW
Craft Cannabis
3.5 
★★★
★
☆
☆
 (15)
Ratings Trend
↥
THC 280 - 340mg/g (31%) Medium THC 0 - 50mg/g (2.5%) CBD
 
eweed.pro Minimal CBD csmeter ©
$27.96*  Update
3.5g $7.15/g
Add / Remove Item:
Select

$27.96
3.5g


$7.99/g
3%
Select

$86.15
14g


$6.15/g
-20%
Select

$58.45
7g


$8.35/g
8%
Select

$170.97
28g


$6.11/g
-21%
* Average retail price compiled for reference only. Prices will vary dependant on package quantity and purchase location. Order from a local dispensary. Sales tax not included.
✦ 7.5% Bargain Priced
Expand
eWeedPro IconProduct Score
ePS 
8

Highs: Good THC potency for category. Added CBD content for category. Good aid /w Pain**. Competitively priced. Good brand rating.

Lows: No product specific written reviews available.

Aroma
Earthy
5/10
AROMA
/ FLVR
+Herbal
2
+Pepper
2
Health
Pain
4/10
AID**
WITH
+Arthritis
3
+Asthma
2

Cannabis LeafProperties

Expand

DescriptionDescription

Expand

CompareCompare

Expand

BrandBrand Info

Expand

ReviewsReviews

Expand
Arrow Left
2 of 929 Products
Arrow Right
Dante's Inferno #8 by The Oz Store
Category (Dried Flower) 
Set Filters
ListList View for Dried Flower
CANNABISExpand
Dried Flower
Vapes
Edibles
Beverages
Concentrates
Extracts
Topicals
Accessories
TOP BRANDSExpand
– Dried Flower
Tweed
BLKMKT
Bleuh
Big Bag O' Buds
PEPE
EastCann
Color Cannabis
DISPENSARIESExpand
Harrow
Kingsville
Leamington
Amherstburg
Wheatley
Essex
Oldcastle
Lasalle
SUPPORTExpand
About Us
Contact / FAQ
Search Catalog
My Account
Store Cart
Privacy Policy
Terms of Use
Feedback
Results for Columbus, OH [update]
Copyright © 2026 eWeedPro