SHOP CANNABIS

Home > All Products > Cannabis Flower, Dried Flower > OG Kush by Spinach
ListList View
FiltersFilters

Dried Flower

341 of 922 products
Arrow Left
 
Arrow Right
FiltersSorted by Relevance for ON Zone

OG Kush by Spinach

OG Kush (Dried Flower) by Spinach
OG Kush (Dried Flower) by Spinach
Selected
Price /g 11%-29% below AVG
SAVE
ePS  7/10
Indica
2.3 
★★
★
☆
☆☆
 (3)
Ratings Trend
–
THC 300 - 360mg/g (33%) Medium THC 0 - 60mg/g (3.0%) CBD
 
eweed.pro Minimal CBD csmeter ©
$20.80*  Update
3.5g $5.07/g
Add / Remove Item:
Select

$20.80
3.5g


$5.94/g
3%
Select

$36.19
7g


$5.17/g
-11%
Select

$114.51
28g


$4.09/g
-29%
* Average retail price compiled for reference only. Prices will vary dependant on package quantity and purchase location. Order from a local dispensary. Sales tax not included.
✦ 11%-29% Bargain Priced
Expand
eWeedPro IconProduct Score
ePS 
7

Highs: Good THC potency for category. Distinctive CBD content for category. Good aid /w Pain**. Competitively priced. Acceptable brand rating.

Lows: No product specific written reviews available.

ListDried Flower by Spinach
Image for GMO Cookies
GMO Cookies
Indica   THC 31%   CBD 0.5%
Image for Wedding Cake
Wedding Cake
Hybrid   THC 29%   CBD 0.5%
Image for Space Cake
Space Cake
Hybrid   THC 30%   CBD 0.5%
CompareView in Comparison Chart

Cannabis LeafProperties

Expand

DescriptionDescription

Expand

CompareCompare

Expand

BrandBrand Info

Expand

ReviewsReviews

Expand
Arrow Left
341 of 922 Products
Arrow Right
OG Kush by Spinach
Category (Dried Flower) 
Set Filters
ListList View for Dried Flower
CANNABISExpand
Dried Flower
Vapes
Edibles
Beverages
Concentrates
Extracts
Topicals
Accessories
TOP BRANDSExpand
– Dried Flower
Tweed
BLKMKT
Bleuh
Big Bag O' Buds
PEPE
EastCann
Color Cannabis
DISPENSARIESExpand
Harrow
Kingsville
Leamington
Amherstburg
Wheatley
Essex
Oldcastle
Lasalle
SUPPORTExpand
About Us
Contact / FAQ
Search Catalog
My Account
Store Cart
Privacy Policy
Terms of Use
Feedback
Results for Columbus, OH [update]
Copyright © 2026 eWeedPro