SHOP CANNABIS

Home > All Products > Cannabis Flower, Pre-Rolls > Grape Escape Preroll by 1Spliff
ListList View
FiltersFilters

Pre-Rolls

837 of 1870 products
Arrow Left
 
Arrow Right
FiltersSorted by Relevance for ON Zone

Grape Escape Pre-roll by 1Spliff

Grape Escape Pre-roll (Pre-Rolls) by 1Spliff
Grape Escape Pre-roll (Pre-Rolls) by 1Spliff
Grape Escape Pre-roll (Pre-Rolls) by 1Spliff
Selected
Price /g 13.5% below AVG
SAVE
ePS  9/10
Hybrid
Craft Cannabis
5.0 
★★★★★
 (2)
Ratings Trend
–
THC 250 - 290mg/g (27%) Medium THC 0 - 20mg/g (1.0%) CBD
 
eweed.pro Nominal CBD csmeter ©
$24.25*  Update
3.5g $7.73/g
Add / Remove Item:
Select

$24.25
7x0.5g


$6.93/g
-22%
Select

$11.68
3x0.5g


$7.79/g
-13%
Select

$24.25
10x0.35g


$6.93/g
-22%
Select

$4.65
1x0.5g


$9.29/g
4%
* Average retail price compiled for reference only. Prices will vary dependant on package quantity and purchase location. Order from a local dispensary. Sales tax not included.
✦ 13.5% Bargain Priced
Expand
eWeedPro IconProduct Score
ePS 
9

Highs: Added CBD content for category. Great aid /w Pain**. Competitively priced. Strong brand rating.

Lows: No product specific written reviews available.

Aroma
Spice
5/10
AROMA
/ FLVR
+Citrus
4
+Earthy
4
Health
Pain
8/10
AID**
WITH
+Anxiety
5
+Cancer
5

Cannabis LeafProperties

Expand

DescriptionDescription

Expand

CompareCompare

Expand

BrandBrand Info

Expand

ReviewsReviews

Expand
Arrow Left
837 of 1870 Products
Arrow Right
Grape Escape Pre-roll by 1Spliff
Category (Pre-Rolls) 
Set Filters
ListList View for Pre-Rolls
CANNABISExpand
Dried Flower
Vapes
Edibles
Beverages
Concentrates
Extracts
Topicals
Accessories
TOP BRANDSExpand
– Pre-Rolls
Spinach
Endgame
Potluck
Back Forty
General Admission
1964
The Loud Plug
DISPENSARIESExpand
Harrow
Kingsville
Leamington
Amherstburg
Wheatley
Essex
Oldcastle
Lasalle
SUPPORTExpand
About Us
Contact / FAQ
Search Catalog
My Account
Store Cart
Privacy Policy
Terms of Use
Feedback
Results for Columbus, OH [update]
Copyright © 2026 eWeedPro