SHOP CANNABIS

Home > All Products > Cannabis Flower, Pre-Rolls by MaryJane's > Hail Mary's Preroll by MaryJane's
ListList View
FiltersFilters (1)

Pre-Rolls

1 of 2 products
Arrow Left  
Arrow Right
FiltersBrand MaryJane's for ON Zone

Hail Mary's Pre-roll by MaryJane's ✕

Hail Mary's Pre-roll (Pre-Rolls) by MaryJane's
Hail Mary's Pre-roll (Pre-Rolls) by MaryJane's
Hail Mary's Pre-roll (Pre-Rolls) by MaryJane's
Hail Mary's Pre-roll (Pre-Rolls) by MaryJane's
Selected
Price /g 64%-65% below AVG
SAVE
ePS  7/10
Hybrid
Craft Cannabis
4.0 
★★★★
☆
 (1)
Ratings Trend
THC 260 - 320mg/g (29%) Medium THC 0 - 50mg/g (2.5%) CBD
 
eweed.pro Minimal CBD csmeter ©
$5.09*  Update
1.6g $3.18/g
Add / Remove Item:
Select

$5.09
2x0.8g


$3.18/g
-65%
Select

$2.57
1x0.8g


$3.21/g
-64%
Select

$17.70
7x0.8g


$3.16/g
-65%
* Average retail price compiled for reference only. Prices will vary dependant on package quantity and purchase location. Order from a local dispensary. Sales tax not included.
✦ 64%-65% Bargain Priced
Expand
eWeedPro IconProduct Score
ePS 
7

Highs: Added CBD content for category. Good aid /w Anxiety**. HOT bargain pricing.

Lows: No product specific written reviews available.

Pre-Rolls by MaryJane's
Image for Fresh Baked Rolls
Fresh Baked Rolls
Hybrid   THC 33%   CBD 0.5%
NEW
Craft Cannabis
CompareComparison Chart

Cannabis LeafProperties

Expand

DescriptionDescription

Expand

CompareCompare

Expand

BrandBrand Info

Expand

ReviewsReviews

Expand
Arrow Left 1 of 2 Products
Arrow Right
Hail Mary's Pre-roll by MaryJane's
Category (Pre-Rolls) + Brand (MaryJane's) 
Modify Filters
ListList View for Pre-Rolls by MaryJane's
CANNABISExpand
Dried Flower
Vapes
Edibles
Beverages
Concentrates
Extracts
Topicals
Accessories
TOP BRANDSExpand
– Pre-Rolls
Spinach
Endgame
Potluck
Back Forty
General Admission
1964
The Loud Plug
DISPENSARIESExpand
Harrow
Kingsville
Leamington
Amherstburg
Wheatley
Essex
Oldcastle
Lasalle
SUPPORTExpand
About Us
Contact / FAQ
Search Catalog
My Account
Store Cart
Privacy Policy
Terms of Use
Feedback
Results for Columbus, OH [update]
Copyright © 2026 eWeedPro