Aroma / Flvr Lemon5/10 Citrus4 Woody2
ePS 8/10
Sativa
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
General Admission |
| THC |
(62%) |
V.Strong THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Lemon 5/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Citrus4 |
Woody2 |
Anxiety5 |
Relaxation3 |
|
|
|
$13.23 1x0.5g$26.46/g 58%
$13.23 1x0.5g$26.46/g 58%
$34.78 3x0.5g$23.19/g 38%
$34.78 3x0.5g$23.19/g 38%
|
|
Aroma / Flvr Citrus2/10 Lemon1 Woody1
Price /g 29% below AVG SAVE
ePS 4/10
Sativa
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
BC Green |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Citrus 2/10
 |
Anxiety 2/10
 |
|
Lemon1 |
Woody1 |
Energy2 |
Focus1 |
|
|
|
$63.14 20x0.5g$6.31/g -29%
$63.14 20x0.5g$6.31/g -29%
|
|
Aroma / Flvr Citrus2/10 Lemon1 Woody1
Price /g 25% below AVG SAVE
ePS 4/10
Sativa
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Weed Me |
| THC |
(34%) |
Medium THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Citrus 2/10
 |
Anxiety 2/10
 |
|
Lemon1 |
Woody1 |
Energy2 |
Focus1 |
|
|
|
$35.35 8x0.35g$12.63/g -25%
$35.35 8x0.35g$12.63/g -25%
|
|
Aroma / Flvr Citrus2/10 Lemon1 Woody1
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Sativa
NEW
 |
ON |
 |
|
|
Aroma / Flvr Lemon3/10 Citrus3 Woody2
Price /g 11%-23% below AVG SAVE
ePS 8/10
Sativa
NEW
 |
QC |
 |
|
|
|
3Saints |
| THC |
(27%) |
Medium THC |
(0.2%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Lemon 3/10
 |
Anxiety 5/10
 |
|
Citrus3 |
Woody2 |
Pain4 |
Stress3 |
|
|
|
$12.35 4x0.5g$6.18/g -11%
$12.35 4x0.5g$6.18/g -11%
$37.12 14x0.5g$5.30/g -23%
$37.12 14x0.5g$5.30/g -23%
|
|
Aroma / Flvr Lemon3/10 Citrus3 Woody2
Price /g 27% below AVG SAVE
ePS 6/10
Sativa
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Super Toast |
| THC |
(26%) |
Medium THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Lemon 3/10
 |
Anxiety 5/10
 |
|
Citrus3 |
Woody2 |
Pain4 |
Stress3 |
|
|
|
$20.31 10x0.4g$5.08/g -27%
$20.31 10x0.4g$5.08/g -27%
|
|
Aroma / Flvr Sweet5/10 Woody4 Citrus3
ePS 7/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Good Buds |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(2.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Sweet 5/10
 |
Anxiety 5/10
 |
|
Woody4 |
Citrus3 |
Infection5 |
Pain5 |
|
|
|
$26.50 7x0.5g$7.57/g 10%
$26.50 7x0.5g$7.57/g 10%
|
|
Aroma / Flvr Lemon3/10 Citrus3 Woody2
stock image for illustration purposes
ePS 6/10
Sativa
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Super Toast |
| THC |
(41%) |
Strong THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Lemon 3/10
 |
Anxiety 5/10
 |
|
Citrus3 |
Woody2 |
Pain4 |
Stress3 |
|
|
|
$15.89 1x1g$15.89/g -5%
$15.89 1x1g$15.89/g -5%
|
|
Aroma / Flvr Citrus2/10 Lemon1 Woody1
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Sativa
NEW
 |
ON |
 |
|
|
Aroma / Flvr Lemon3/10 Citrus3 Woody2
Price /g 15% below AVG SAVE
ePS 8/10
Sativa
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
General Admission |
| THC |
(38%) |
Strong THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Lemon 3/10
 |
Anxiety 5/10
 |
|
Citrus3 |
Woody2 |
Pain4 |
Stress3 |
|
|
|
$35.44 5x0.5g$14.18/g -15%
$35.44 5x0.5g$14.18/g -15%
|
|
Aroma / Flvr Lemon3/10 Citrus3 Woody2
Price /g 51% below AVG SAVE
ePS 9/10
Sativa
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Palmetto |
| THC |
(29%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Lemon 3/10
 |
Anxiety 5/10
 |
|
Citrus3 |
Woody2 |
Pain4 |
Stress3 |
|
|
|
$17.65 10x0.4g$4.41/g -51%
$17.65 10x0.4g$4.41/g -51%
|
|
Aroma / Flvr Earthy3/10 Spice3 Woody2
Price /g 28% below AVG SAVE
ePS 7/10
Sativa
NEW
 |
- - |
 |
|
|
|
Kronnix |
| THC |
(28%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 3/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Spice3 |
Woody2 |
Anxiety3 |
Arthritis2 |
|
|
|
$24.82 10x0.5g$4.96/g -28%
$24.82 10x0.5g$4.96/g -28%
|
|
Aroma / Flvr Woody3/10 Citrus2 Musk2
ePS 6/10
Sativa
NEW
 |
NS |
 |
|
|
|
Four54 |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Woody 3/10
 |
Energy 4/10
 |
|
Citrus2 |
Musk2 |
Pain4 |
Anxiety3 |
|
|
|
$39.82 10x0.5g$7.96/g 15%
$39.82 10x0.5g$7.96/g 15%
|
|
Aroma / Flvr Sweet4/10 Woody2 Pepper2
Price /g 11% below AVG SAVE
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Terp Town Collective |
| THC |
(31%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Sweet 4/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Woody2 |
Pepper2 |
Arthritis4 |
Sleep4 |
|
|
|
$7.92 1x1g$7.92/g -11%
$7.92 1x1g$7.92/g -11%
|
|
Aroma / Flvr Spice4/10 Woody4 Citrus3
ePS 5/10
Sativa
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Tenzo |
| THC |
(42%) |
Strong THC |
(4.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Mild CBD |
csmeter © |
Spice 4/10
 |
Anxiety 5/10
 |
|
Woody4 |
Citrus3 |
Cancer5 |
Pain5 |
|
|
|
$11.15 1x0.5g$22.30/g 33%
$11.15 1x0.5g$22.30/g 33%
|
|