Aroma / Flvr Earthy2/10 Musk1 Sweet1
Price /g 22% below AVG SAVE
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Super Toast |
| THC |
(38%) |
Strong THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 2/10
 |
Pain 2/10
 |
|
Musk1 |
Sweet1 |
Sleep2 |
Arthritis1 |
|
|
|
$32.70 5x0.5g$13.08/g -22%
$32.70 5x0.5g$13.08/g -22%
|
|
Aroma / Flvr Earthy2/10 Musk1 Sweet1
Price /g 29% below AVG SAVE
ePS 4/10
Indica
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Castle Rock Farms |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 2/10
 |
Pain 2/10
 |
|
Musk1 |
Sweet1 |
Sleep2 |
Arthritis1 |
|
|
|
$63.14 20x0.5g$6.31/g -29%
$63.14 20x0.5g$6.31/g -29%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Sweet3 Citrus2
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Jeeter |
| THC |
(39%) |
Strong THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Sweet3 |
Citrus2 |
Anxiety4 |
Cancer4 |
|
|
|
$17.65 1x1g$17.65/g 5%
$17.65 1x1g$17.65/g 5%
|
|
Aroma / Flvr Citrus5/10 Floral5 Sweet4
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Sativa
NEW
 |
ON |
 |
|
|
Aroma / Flvr Sweet4/10 Musk3 Earthy3
stock image for illustration purposes
ePS 6/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Carmel |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Sweet 4/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Musk3 |
Earthy3 |
Sleep4 |
Stress3 |
|
|
|
$48.45 10x0.5g$9.69/g 8%
$48.45 10x0.5g$9.69/g 8%
|
|
Aroma / Flvr Citrus2/10 Earthy1 Sweet1
stock image for illustration purposes
ePS 2/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
Aroma / Flvr Citrus5/10 Sweet5 Floral3
ePS 6/10
Hybrid
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Slaps |
| THC |
(38%) |
Strong THC |
(2.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Citrus 5/10
 |
Stress 6/10
 |
|
Sweet5 |
Floral3 |
Anxiety5 |
Pain5 |
|
|
|
$40.84 1x2g$20.42/g 22%
$40.84 1x2g$20.42/g 22%
|
|
Aroma / Flvr Sweet4/10 Musk3 Earthy3
Price /g 30% below AVG SAVE
ePS 9/10
Indica
NEW
 |
QC |
 |
|
|
|
Carnaval Cannabis |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Sweet 4/10
 |
Sleep 6/10
 |
|
Musk3 |
Earthy3 |
Infection5 |
Pain4 |
|
|
|
$31.24 10x0.5g$6.25/g -30%
$31.24 10x0.5g$6.25/g -30%
|
|
Aroma / Flvr Citrus2/10 Earthy1 Sweet1
ePS 4/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
The Goo! |
| THC |
(36%) |
Strong THC |
(2.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Citrus 2/10
 |
Anxiety 2/10
 |
|
Earthy1 |
Sweet1 |
Pain2 |
Relaxation1 |
|
|
|
$19.07 1x1g$19.07/g 14%
$19.07 1x1g$19.07/g 14%
|
|
Aroma / Flvr Citrus3/10 Lemon3 Sweet3
Price /g 42% below AVG SAVE
ePS 9/10
Sativa
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Stunnerz |
| THC |
(27%) |
Medium THC |
(1.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Citrus 3/10
 |
Energy 6/10
 |
|
Lemon3 |
Sweet3 |
Anxiety4 |
Focus3 |
|
|
|
$15.97 4x1g$3.99/g -42%
$15.97 4x1g$3.99/g -42%
|
|
Aroma / Flvr Sweet5/10 Woody4 Citrus3
ePS 7/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Good Buds |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(2.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Sweet 5/10
 |
Anxiety 5/10
 |
|
Woody4 |
Citrus3 |
Infection5 |
Pain5 |
|
|
|
$26.50 7x0.5g$7.57/g 10%
$26.50 7x0.5g$7.57/g 10%
|
|
Aroma / Flvr Citrus2/10 Earthy1 Sweet1
Price /g 28% below AVG SAVE
ePS 4/10
Hybrid
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
PayLess |
| THC |
(28%) |
Medium THC |
(2.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Citrus 2/10
 |
Anxiety 2/10
 |
|
Earthy1 |
Sweet1 |
Pain2 |
Relaxation1 |
|
|
|
$17.52 10x0.35g$5.01/g -28%
$17.52 10x0.35g$5.01/g -28%
|
|
Aroma / Flvr Citrus4/10 Earthy4 Sweet4
Price /g 46% below AVG SAVE
ePS 9/10
Hybrid
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Double J's |
| THC |
(26%) |
Medium THC |
(0.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
No CBD |
csmeter © |
Citrus 4/10
 |
Pain 8/10
 |
|
Earthy4 |
Sweet4 |
Anxiety5 |
Stress5 |
|
|
|
$4.87 1x1g$4.87/g -46%
$4.87 1x1g$4.87/g -46%
|
|
Aroma / Flvr Citrus2/10 Earthy1 Sweet1
Price /g 35%-45% below AVG SAVE
ePS 7/10
Hybrid
 |
ON |
 |
|
|
|
Starting Point |
| THC |
(28%) |
Medium THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Citrus 2/10
 |
Anxiety 2/10
 |
|
Earthy1 |
Sweet1 |
Pain2 |
Relaxation1 |
|
|
|
$37.83 20x0.5g$3.78/g -45%
$37.83 20x0.5g$3.78/g -45%
$8.98 2x1g$4.49/g -35%
$8.98 2x1g$4.49/g -35%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Sweet4 Floral3
Price /g 16% below AVG SAVE
ePS 8/10
Indica
NEW
 |
AB |
 |
|
|
|
Virtue Cannabis |
| THC |
(37%) |
Strong THC |
(3.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 8/10
 |
|
Sweet4 |
Floral3 |
Sleep5 |
Stress5 |
|
|
|
$35.40 5x0.5g$14.16/g -16%
$35.40 5x0.5g$14.16/g -16%
|
|