Aroma / Flvr Citrus4/10 Earthy4 Spice3
stock image for illustration purposes
ePS 4/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Shed Boyz |
| THC |
(40%) |
Strong THC |
(4.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Mild CBD |
csmeter © |
Citrus 4/10
 |
Anxiety 6/10
 |
|
Earthy4 |
Spice3 |
Pain6 |
Sleep4 |
|
|
|
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Spice4 Citrus3
stock image for illustration purposes
ePS 4/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Shed Boyz |
| THC |
(40%) |
Strong THC |
(4.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Mild CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Spice4 |
Citrus3 |
Anxiety5 |
Cancer4 |
|
|
|
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
|
|
Aroma / Flvr Earthy5/10 Musk3 Spice3
stock image for illustration purposes
ePS 6/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
Aroma / Flvr Citrus4/10 Earthy4 Spice3
stock image for illustration purposes
ePS 4/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Shed Boyz |
| THC |
(40%) |
Strong THC |
(4.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Mild CBD |
csmeter © |
Citrus 4/10
 |
Anxiety 6/10
 |
|
Earthy4 |
Spice3 |
Pain6 |
Sleep4 |
|
|
|
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
|
|
Aroma / Flvr Earthy5/10 Spice4 Musk3
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Northern Canna |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 5/10
 |
Pain 8/10
 |
|
Spice4 |
Musk3 |
Sleep6 |
Arthritis4 |
|
|
|
$26.90 5x0.5g$10.76/g 21%
$26.90 5x0.5g$10.76/g 21%
|
|
Aroma / Flvr Citrus4/10 Floral4 Spice3
Price /g 46% below AVG SAVE
ePS 9/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
The Oz Store |
| THC |
(41%) |
Strong THC |
(0.2%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Citrus 4/10
 |
Pain 9/10
 |
|
Floral4 |
Spice3 |
Anxiety7 |
Sleep4 |
|
|
|
$9.12 2x0.5g$9.12/g -46%
$9.12 2x0.5g$9.12/g -46%
|
|
Aroma / Flvr Earthy3/10 Musk3 Spice3
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
BLKMKT |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(3.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Earthy 3/10
 |
Pain 7/10
 |
|
Musk3 |
Spice3 |
Sleep6 |
Arthritis4 |
|
|
|
$48.45 10x0.5g$9.69/g 9%
$48.45 10x0.5g$9.69/g 9%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Spice3 Citrus3
stock image for illustration purposes
ePS 4/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Shed Boyz |
| THC |
(40%) |
Strong THC |
(4.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Mild CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Spice3 |
Citrus3 |
Anxiety5 |
Cancer4 |
|
|
|
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
|
|
Aroma / Flvr Earthy5/10 Spice4 Herbal3
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
QC |
 |
|
|
Aroma / Flvr Earthy5/10 Musk3 Spice3
Price /g 28% below AVG SAVE
ePS 8/10
Indica
NEW
 |
- - |
 |
|
|
|
Kronnix |
| THC |
(27%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 5/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Musk3 |
Spice3 |
Sleep4 |
Arthritis3 |
|
|
|
$24.82 10x0.5g$4.96/g -28%
$24.82 10x0.5g$4.96/g -28%
|
|
Aroma / Flvr Earthy5/10 Herbal3 Spice3
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Sixty Seven Sins |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 5/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Herbal3 |
Spice3 |
Arthritis4 |
Sleep4 |
|
|
|
$15.97 3x0.5g$10.65/g 20%
$15.97 3x0.5g$10.65/g 20%
|
|
Aroma / Flvr Earthy5/10 Musk3 Spice3
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Northern Canna |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 5/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Musk3 |
Spice3 |
Sleep4 |
Stress3 |
|
|
|
$26.90 5x0.5g$10.76/g 21%
$26.90 5x0.5g$10.76/g 21%
|
|
Aroma / Flvr Citrus3/10 Floral3 Spice3
ePS 5/10
Hybrid
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Northern Canna |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Citrus 3/10
 |
Pain 7/10
 |
|
Floral3 |
Spice3 |
Relaxation5 |
Anxiety5 |
|
|
|
$26.90 5x0.5g$10.76/g 21%
$26.90 5x0.5g$10.76/g 21%
|
|
Aroma / Flvr Spice4/10 Lemon3 Citrus3
Price /g 34% below AVG SAVE
ePS 9/10
Sativa
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
1Spliff |
| THC |
(27%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Spice 4/10
 |
Pain 7/10
 |
|
Lemon3 |
Citrus3 |
Anxiety5 |
Sleep4 |
|
|
|
$41.28 20x0.35g$5.90/g -34%
$41.28 20x0.35g$5.90/g -34%
|
|
Aroma / Flvr Spice4/10 Citrus3 Herbal3
stock image for illustration purposes
ePS 8/10
Sativa
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
BC Doobies |
| THC |
(29%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Spice 4/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Citrus3 |
Herbal3 |
Anxiety5 |
Sleep5 |
|
|
|
$12.57 2x1g$6.28/g -9%
$12.57 2x1g$6.28/g -9%
|
|