Aroma / Flvr Earthy4/10 Musk3 Pepper2
Price /g 52% below AVG SAVE
ePS 9/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Grass |
| THC |
(27%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Musk3 |
Pepper2 |
Sleep4 |
Arthritis3 |
|
|
|
$8.45 2x1g$4.23/g -52%
$8.45 2x1g$4.23/g -52%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Musk3 Pepper2
ePS 1/10
Indica
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Hotbox |
| THC |
(27%) |
Medium THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Musk3 |
Pepper2 |
Sleep4 |
Arthritis3 |
|
|
|
$11.46 1x1g$11.46/g 65%
$11.46 1x1g$11.46/g 65%
|
|
Aroma / Flvr Earthy3/10 Musk3 Pepper2
ePS 9/10
Indica
NEW
 |
NB |
 |
|
|
|
Trippy Sips |
| THC |
(53%) |
Strong THC |
(1.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Earthy 3/10
 |
Sleep 6/10
 |
|
Musk3 |
Pepper2 |
Pain5 |
Arthritis3 |
|
|
|
$18.54 1x1g$18.54/g 11%
$18.54 1x1g$18.54/g 11%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Musk3 Pepper2
Price /g 17% below AVG SAVE
ePS 7/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Cabana Cannabis Co. |
| THC |
(38%) |
Strong THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Musk3 |
Pepper2 |
Sleep4 |
Arthritis3 |
|
|
|
$34.65 5x0.5g$13.86/g -17%
$34.65 5x0.5g$13.86/g -17%
|
|
Aroma / Flvr Lemon2/10 Musk2 Pepper2
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Blend
NEW
 |
ON |
 |
|
|
Aroma / Flvr Earthy2/10 Lemon2 Pepper2
Price /g 17% below AVG SAVE
ePS 9/10
Indica
NEW
 |
QC |
 |
|
|
|
Vibe |
| THC |
(34%) |
Medium THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 2/10
 |
Anxiety 3/10
 |
|
Lemon2 |
Pepper2 |
Arthritis3 |
Pain3 |
|
|
|
$25.13 3x0.6g$13.96/g -17%
$25.13 3x0.6g$13.96/g -17%
|
|
Aroma / Flvr Sweet4/10 Woody2 Pepper2
Price /g 11% below AVG SAVE
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Terp Town Collective |
| THC |
(31%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Sweet 4/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Woody2 |
Pepper2 |
Arthritis4 |
Sleep4 |
|
|
|
$7.92 1x1g$7.92/g -11%
$7.92 1x1g$7.92/g -11%
|
|
Aroma / Flvr Lemon2/10 Musk2 Pepper2
Price /g 34% below AVG SAVE
ePS 9/10
Asstd
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Jays |
| THC |
(48%) |
Strong THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Lemon 2/10
 |
Anxiety 3/10
 |
|
Musk2 |
Pepper2 |
Pain3 |
Stress3 |
|
|
|
$44.20 16x0.25g$11.05/g -34%
$44.20 16x0.25g$11.05/g -34%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Musk3 Pepper2
ePS 4/10
Indica
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Pura Vida |
| THC |
(32%) |
Medium THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Musk3 |
Pepper2 |
Sleep4 |
Arthritis3 |
|
|
|
$12.04 3x0.5g$8.02/g 16%
$12.04 3x0.5g$8.02/g 16%
|
|
Aroma / Flvr Pepper2/10 Spice2 Sweet2
Price /g 47% below AVG SAVE
ePS 9/10
Blend
 |
ON |
 |
|
|
|
WholeHemp |
| THC |
(0.5%) |
Nominal THC |
(12%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Moderate CBD |
csmeter © |
Pepper 2/10
 |
Inflammation 4/10
 |
|
Spice2 |
Sweet2 |
Pain4 |
Stress4 |
|
|
|
$13.27 3x0.5g$8.85/g -47%
$13.27 3x0.5g$8.85/g -47%
|
|
Aroma / Flvr Earthy3/10 Musk3 Pepper2
stock image for illustration purposes
ePS 6/10
Indica
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
1964 |
| THC |
(28%) |
Medium THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 3/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Musk3 |
Pepper2 |
Sleep4 |
Arthritis3 |
|
|
|
$52.17 14x0.5g$7.45/g 8%
$52.17 14x0.5g$7.45/g 8%
|
|
Aroma / Flvr Earthy3/10 Musk3 Pepper2
Price /g 12% below AVG SAVE
ePS 9/10
Indica
 |
NB |
 |
|
|
|
Sticky Greens |
| THC |
(40%) |
Strong THC |
(4.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Mild CBD |
csmeter © |
Earthy 3/10
 |
Sleep 6/10
 |
|
Musk3 |
Pepper2 |
Pain5 |
Arthritis3 |
|
|
|
$37.12 5x0.5g$14.85/g -12%
$37.12 5x0.5g$14.85/g -12%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Musk3 Pepper2
stock image for illustration purposes
ePS 6/10
Indica
NEW
 |
PE |
 |
|
|
|
FIGR |
| THC |
(29%) |
Medium THC |
(3.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Musk3 |
Pepper2 |
Sleep4 |
Stress3 |
|
|
|
$7.70 1x1g$7.70/g
$7.70 1x1g$7.70/g
$23.27 10x0.35g$6.65/g
$23.27 10x0.35g$6.65/g
|
|
Aroma / Flvr Lemon2/10 Pepper2 Spice2
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Blend
NEW
 |
ON |
 |
|
|
Aroma / Flvr Floral4/10 Earthy2 Pepper2
stock image for illustration purposes
ePS 7/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|