Aroma / Flvr Musk3/10 Earthy3 Lemon2
Price /g 56% below AVG SAVE
ePS 9/10
Indica
NEW
 |
QC |
 |
|
|
|
5 Points Cannabis |
| THC |
(31%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Musk 3/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Earthy3 |
Lemon2 |
Sleep4 |
Stress3 |
|
|
|
$39.78 20x0.5g$3.98/g -56%
$39.78 20x0.5g$3.98/g -56%
|
|
Aroma / Flvr Earthy2/10 Musk1 Sweet1
Price /g 22% below AVG SAVE
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Super Toast |
| THC |
(38%) |
Strong THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 2/10
 |
Pain 2/10
 |
|
Musk1 |
Sweet1 |
Sleep2 |
Arthritis1 |
|
|
|
$32.70 5x0.5g$13.08/g -22%
$32.70 5x0.5g$13.08/g -22%
|
|
Aroma / Flvr Earthy5/10 Musk3 Spice3
stock image for illustration purposes
ePS 6/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
Aroma / Flvr Earthy2/10 Musk1 Sweet1
Price /g 29% below AVG SAVE
ePS 4/10
Indica
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Castle Rock Farms |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 2/10
 |
Pain 2/10
 |
|
Musk1 |
Sweet1 |
Sleep2 |
Arthritis1 |
|
|
|
$63.14 20x0.5g$6.31/g -29%
$63.14 20x0.5g$6.31/g -29%
|
|
Aroma / Flvr Earthy5/10 Spice4 Musk3
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Northern Canna |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 5/10
 |
Pain 8/10
 |
|
Spice4 |
Musk3 |
Sleep6 |
Arthritis4 |
|
|
|
$26.90 5x0.5g$10.76/g 21%
$26.90 5x0.5g$10.76/g 21%
|
|
Aroma / Flvr Earthy3/10 Musk3 Spice3
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
BLKMKT |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(3.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Earthy 3/10
 |
Pain 7/10
 |
|
Musk3 |
Spice3 |
Sleep6 |
Arthritis4 |
|
|
|
$48.45 10x0.5g$9.69/g 9%
$48.45 10x0.5g$9.69/g 9%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Musk3 Pepper2
Price /g 52% below AVG SAVE
ePS 9/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Grass |
| THC |
(27%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Musk3 |
Pepper2 |
Sleep4 |
Arthritis3 |
|
|
|
$8.45 2x1g$4.23/g -52%
$8.45 2x1g$4.23/g -52%
|
|
Aroma / Flvr Earthy5/10 Musk3 Spice3
Price /g 28% below AVG SAVE
ePS 8/10
Indica
NEW
 |
- - |
 |
|
|
|
Kronnix |
| THC |
(27%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 5/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Musk3 |
Spice3 |
Sleep4 |
Arthritis3 |
|
|
|
$24.82 10x0.5g$4.96/g -28%
$24.82 10x0.5g$4.96/g -28%
|
|
Aroma / Flvr Sweet4/10 Musk3 Earthy3
stock image for illustration purposes
ePS 6/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Carmel |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Sweet 4/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Musk3 |
Earthy3 |
Sleep4 |
Stress3 |
|
|
|
$48.45 10x0.5g$9.69/g 8%
$48.45 10x0.5g$9.69/g 8%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Musk3 Pepper2
ePS 1/10
Indica
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Hotbox |
| THC |
(27%) |
Medium THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Musk3 |
Pepper2 |
Sleep4 |
Arthritis3 |
|
|
|
$11.46 1x1g$11.46/g 65%
$11.46 1x1g$11.46/g 65%
|
|
Aroma / Flvr Earthy5/10 Musk3 Spice3
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Northern Canna |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 5/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Musk3 |
Spice3 |
Sleep4 |
Stress3 |
|
|
|
$26.90 5x0.5g$10.76/g 21%
$26.90 5x0.5g$10.76/g 21%
|
|
Aroma / Flvr Sweet4/10 Musk3 Earthy3
Price /g 30% below AVG SAVE
ePS 9/10
Indica
NEW
 |
QC |
 |
|
|
|
Carnaval Cannabis |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Sweet 4/10
 |
Sleep 6/10
 |
|
Musk3 |
Earthy3 |
Infection5 |
Pain4 |
|
|
|
$31.24 10x0.5g$6.25/g -30%
$31.24 10x0.5g$6.25/g -30%
|
|
Aroma / Flvr Musk3/10 Earthy3 Lemon2
ePS 7/10
Indica
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Woody Nelson |
| THC |
(28%) |
Medium THC |
(3.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Musk 3/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Earthy3 |
Lemon2 |
Sleep4 |
Stress3 |
|
|
|
$26.90 5x0.5g$10.76/g 20%
$26.90 5x0.5g$10.76/g 20%
|
|
Aroma / Flvr Earthy3/10 Musk3 Pepper2
ePS 9/10
Indica
NEW
 |
NB |
 |
|
|
|
Trippy Sips |
| THC |
(53%) |
Strong THC |
(1.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Earthy 3/10
 |
Sleep 6/10
 |
|
Musk3 |
Pepper2 |
Pain5 |
Arthritis3 |
|
|
|
$18.54 1x1g$18.54/g 11%
$18.54 1x1g$18.54/g 11%
|
|
Aroma / Flvr Earthy3/10 Citrus2 Musk2
ePS 4/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Pura Vida |
| THC |
(32%) |
Medium THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 3/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Citrus2 |
Musk2 |
Anxiety3 |
Arthritis2 |
|
|
|
$12.04 3x0.5g$8.03/g 16%
$12.04 3x0.5g$8.03/g 16%
|
|