Aroma / Flvr Earthy5/10 Spice4 Herbal3
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
QC |
 |
|
|
Aroma / Flvr Earthy5/10 Herbal3 Spice3
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Sixty Seven Sins |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 5/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Herbal3 |
Spice3 |
Arthritis4 |
Sleep4 |
|
|
|
$15.97 3x0.5g$10.65/g 20%
$15.97 3x0.5g$10.65/g 20%
|
|
Aroma / Flvr Spice4/10 Citrus3 Herbal3
stock image for illustration purposes
ePS 8/10
Sativa
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
BC Doobies |
| THC |
(29%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Spice 4/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Citrus3 |
Herbal3 |
Anxiety5 |
Sleep5 |
|
|
|
$12.57 2x1g$6.28/g -9%
$12.57 2x1g$6.28/g -9%
|
|
Aroma / Flvr Earthy6/10 Spice4 Herbal3
ePS 7/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Carmel |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 6/10
 |
Pain 8/10
 |
|
Spice4 |
Herbal3 |
Sleep6 |
Arthritis4 |
|
|
|
$19.73 3x0.5g$13.16/g 47%
$19.73 3x0.5g$13.16/g 47%
|
|
Aroma / Flvr Spice4/10 Citrus3 Herbal3
ePS 8/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
DEALR |
| THC |
(31%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Spice 4/10
 |
Pain 7/10
 |
|
Citrus3 |
Herbal3 |
Relaxation5 |
Sleep5 |
|
|
|
$21.55 5x0.5g$8.62/g 25%
$21.55 5x0.5g$8.62/g 25%
|
|
Aroma / Flvr Citrus2/10 Floral2 Herbal2
ePS 8/10
Sativa
NEW
 |
NB |
 |
|
|
|
Sticky Greens |
| THC |
(53%) |
Strong THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Citrus 2/10
 |
Energy 4/10
 |
|
Floral2 |
Herbal2 |
Pain4 |
Anxiety3 |
|
|
|
$29.16 3x0.5g$19.44/g 16%
$29.16 3x0.5g$19.44/g 16%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Citrus3 Herbal2
Price /g 23% below AVG SAVE
ePS 7/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Green Mountain |
| THC |
(32%) |
Medium THC |
(3.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Anxiety 5/10
 |
|
Citrus3 |
Herbal2 |
Cancer4 |
Pain4 |
|
|
|
$26.81 10x0.5g$5.36/g -23%
$26.81 10x0.5g$5.36/g -23%
|
|
Aroma / Flvr Herbal3/10 Earthy3 Sweet3
Price /g 42% below AVG SAVE
ePS 9/10
Blend
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
1Spliff |
| THC |
(28%) |
Medium THC |
(2.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Herbal 3/10
 |
Inflammation 6/10
 |
|
Earthy3 |
Sweet3 |
Energy4 |
Stress3 |
|
|
|
$156.95 60x0.5g$5.23/g -42%
$156.95 60x0.5g$5.23/g -42%
|
|
Aroma / Flvr Earthy5/10 Spice4 Herbal3
Price /g 31% below AVG SAVE
ePS 9/10
Hybrid
 |
ON |
 |
|
|
|
CALI |
| THC |
(24%) |
Medium THC |
(2.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Earthy 5/10
 |
Pain 8/10
 |
|
Spice4 |
Herbal3 |
Sleep4 |
Relaxation3 |
|
|
|
$16.77 10x0.35g$4.79/g -31%
$16.77 10x0.35g$4.79/g -31%
|
|
Aroma / Flvr Earthy5/10 Herbal3 Floral2
ePS 7/10
Indica
NEW
 |
NB |
 |
|
|
|
BoxHot |
| THC |
(60%) |
V.Strong THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 5/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Herbal3 |
Floral2 |
Sleep4 |
Weight Loss2 |
|
|
|
$33.36 3x0.5g$22.24/g 33%
$33.36 3x0.5g$22.24/g 33%
|
|
Aroma / Flvr Sweet4/10 Citrus3 Herbal3
ePS 6/10
Sativa
NEW
 |
QC |
 |
|
|
|
GAS |
| THC |
(31%) |
Medium THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Sweet 4/10
 |
Energy 4/10
 |
|
Citrus3 |
Herbal3 |
Focus4 |
Anxiety4 |
|
|
|
$23.32 5x0.5g$9.33/g 35%
$23.32 5x0.5g$9.33/g 35%
|
|
Aroma / Flvr Earthy6/10 Herbal4 Woody3
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Herbal4 Spice4
stock image for illustration purposes
ePS 3/10
Indica
 |
BC |
 |
|
|
Aroma / Flvr Earthy6/10 Spice4 Herbal3
Price /g 12% below AVG SAVE
ePS 6/10
Indica
 |
BC |
 |
|
|
|
BC Green |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 6/10
 |
Pain 8/10
 |
|
Spice4 |
Herbal3 |
Sleep6 |
Arthritis4 |
|
|
|
$39.47 10x0.5g$7.89/g -12%
$39.47 10x0.5g$7.89/g -12%
|
|
Aroma / Flvr Citrus2/10 Herbal1 Spice1
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Sativa
 |
BC |
 |
|
|
|
El Blunto |
| THC |
(44%) |
Strong THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Citrus 2/10
 |
Anxiety 2/10
 |
|
Herbal1 |
Spice1 |
Energy2 |
Focus1 |
|
|
|
$35.35 1x2g$17.68/g 6%
$35.35 1x2g$17.68/g 6%
|
|