Aroma / Flvr Citrus4/10 Earthy4 Spice3
stock image for illustration purposes
ePS 4/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Shed Boyz |
| THC |
(40%) |
Strong THC |
(4.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Mild CBD |
csmeter © |
Citrus 4/10
 |
Anxiety 6/10
 |
|
Earthy4 |
Spice3 |
Pain6 |
Sleep4 |
|
|
|
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
|
|
Aroma / Flvr Lemon5/10 Citrus4 Woody2
ePS 8/10
Sativa
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
General Admission |
| THC |
(62%) |
V.Strong THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Lemon 5/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Citrus4 |
Woody2 |
Anxiety5 |
Relaxation3 |
|
|
|
$13.23 1x0.5g$26.46/g 58%
$13.23 1x0.5g$26.46/g 58%
$34.78 3x0.5g$23.19/g 38%
$34.78 3x0.5g$23.19/g 38%
|
|
Aroma / Flvr Lemon3/10 Citrus3 Earthy3
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Sativa
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Pure Sunfarms |
| THC |
(38%) |
Strong THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Lemon 3/10
 |
Anxiety 4/10
 |
|
Citrus3 |
Earthy3 |
Pain4 |
Cancer3 |
|
|
|
$23.89 3x0.5g$15.93/g -5%
$23.89 3x0.5g$15.93/g -5%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Spice4 Citrus3
stock image for illustration purposes
ePS 4/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Shed Boyz |
| THC |
(40%) |
Strong THC |
(4.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Mild CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Spice4 |
Citrus3 |
Anxiety5 |
Cancer4 |
|
|
|
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
|
|
Aroma / Flvr Citrus5/10 Floral4 Lemon3
Price /g 21%-28% below AVG SAVE
ePS 9/10
Sativa
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Common Ground |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(3.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Citrus 5/10
 |
Anxiety 7/10
 |
|
Floral4 |
Lemon3 |
Pain7 |
Sleep6 |
|
|
|
$9.91 2x1g$4.96/g -28%
$9.91 2x1g$4.96/g -28%
$13.67 5x0.5g$5.47/g -21%
$13.67 5x0.5g$5.47/g -21%
$27.35 10x0.5g$5.47/g -21%
$27.35 10x0.5g$5.47/g -21%
|
|
Aroma / Flvr Citrus3/10 Earthy2 Lemon2
stock image for illustration purposes
ePS 6/10
Hybrid
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
The Loud Plug |
| THC |
(38%) |
Strong THC |
(2.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Minimal CBD |
csmeter © |
Citrus 3/10
 |
Anxiety 5/10
 |
|
Earthy2 |
Lemon2 |
Pain5 |
Stress3 |
|
|
|
$38.05 5x0.5g$15.22/g -9%
$38.05 5x0.5g$15.22/g -9%
|
|
Aroma / Flvr Citrus4/10 Earthy4 Spice3
stock image for illustration purposes
ePS 4/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Shed Boyz |
| THC |
(40%) |
Strong THC |
(4.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Mild CBD |
csmeter © |
Citrus 4/10
 |
Anxiety 6/10
 |
|
Earthy4 |
Spice3 |
Pain6 |
Sleep4 |
|
|
|
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
|
|
Aroma / Flvr Citrus2/10 Lemon1 Woody1
Price /g 29% below AVG SAVE
ePS 4/10
Sativa
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
BC Green |
| THC |
(30%) |
Medium THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Citrus 2/10
 |
Anxiety 2/10
 |
|
Lemon1 |
Woody1 |
Energy2 |
Focus1 |
|
|
|
$63.14 20x0.5g$6.31/g -29%
$63.14 20x0.5g$6.31/g -29%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Sweet3 Citrus2
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Indica
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Jeeter |
| THC |
(39%) |
Strong THC |
(1.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 5/10
 |
|
Sweet3 |
Citrus2 |
Anxiety4 |
Cancer4 |
|
|
|
$17.65 1x1g$17.65/g 5%
$17.65 1x1g$17.65/g 5%
|
|
Aroma / Flvr Citrus4/10 Floral4 Spice3
Price /g 46% below AVG SAVE
ePS 9/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
The Oz Store |
| THC |
(41%) |
Strong THC |
(0.2%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Citrus 4/10
 |
Pain 9/10
 |
|
Floral4 |
Spice3 |
Anxiety7 |
Sleep4 |
|
|
|
$9.12 2x0.5g$9.12/g -46%
$9.12 2x0.5g$9.12/g -46%
|
|
Aroma / Flvr Earthy4/10 Spice3 Citrus3
stock image for illustration purposes
ePS 4/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|
|
Shed Boyz |
| THC |
(40%) |
Strong THC |
(4.0%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Mild CBD |
csmeter © |
Earthy 4/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Spice3 |
Citrus3 |
Anxiety5 |
Cancer4 |
|
|
|
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
$17.61 1x1g$17.61/g 5%
|
|
Aroma / Flvr Citrus2/10 Lemon1 Woody1
Price /g 25% below AVG SAVE
ePS 4/10
Sativa
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Weed Me |
| THC |
(34%) |
Medium THC |
(0.5%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Citrus 2/10
 |
Anxiety 2/10
 |
|
Lemon1 |
Woody1 |
Energy2 |
Focus1 |
|
|
|
$35.35 8x0.35g$12.63/g -25%
$35.35 8x0.35g$12.63/g -25%
|
|
Aroma / Flvr Citrus3/10 Earthy2 Floral2
Price /g 28% below AVG SAVE
ePS 7/10
Hybrid
NEW
 |
ON |
 |
|
|
|
Strains Limited |
| THC |
(29%) |
Medium THC |
(0.8%) |
CBD |
|
| eweed.pro |
Nominal CBD |
csmeter © |
Citrus 3/10
 |
Pain 6/10
 |
|
Earthy2 |
Floral2 |
Sleep4 |
Anxiety4 |
|
|
|
$32.30 10x0.5g$6.46/g -28%
$32.30 10x0.5g$6.46/g -28%
|
|
Aroma / Flvr Citrus5/10 Floral5 Sweet4
stock image for illustration purposes
ePS 5/10
Sativa
NEW
 |
ON |
 |
|
|
Aroma / Flvr Citrus2/10 Earthy1 Sweet1
stock image for illustration purposes
ePS 2/10
Hybrid
NEW
 |
BC |
 |
|
|